واردات لیزر

واردات لیزر

دستگاه های لیزر

شرکت اپتیک پرداز (OPPA) با تلفیق تخصص، دانش و پشتوانه مدیریتی و  همچنین تجربه فروش، تعمیر و نصب دستگاههای لیزر فایبر و با توجه به اهمیت این صنعت در سطح کشور، جهت تسهیل واردات دستگاه های لیزر با مشاوره هوشمند در زمینه معرفی و خرید لیزرها افق روشنی را برای شرکت های ایرانی ترسیم کرده است. با توجه به ارتباط و همکاری با شرکتهای چینی از توانایی خوبی برای واردات لیزر مانند: دستگاههای لیزری جوش، حکاکی و برش برخوردار است.      

واردات لیزر
                       شکل1: لیزر جوش فلزات

 

واردات لیزر جوش جواهرات
                         شکل2: لیزر جوش جواهرات

واردات لیزر سورس های حکاکی و برش

واردات سورس
                         شکل 3: سورس لیزر برش

 

واردات سورس
                     شکل2: سورس لیزر حکاکی

در حال حاضر شرکت های متعددی در آمریکا، آلمان، انگلیس، چین(GW/IPG/SPI/Raycus/Max) و… در حال تولید سورس لیزر در توان های مختلف می باشند. مسلماً کیفیت، طول عمر و پایداری سورس های لیزر ساخته شده مشابه نخواهد بود. عامل کلیدی در طول عمر و کیفیت سورس لیزر فیبرنوری، دیودهای لیزر و کابل فیبر نوری می باشد. با توجه به تجربه و دانش فنی این شرکت در لیزر می تواند برای انتخاب نوع دستگاه و واردات لیزر به شما کمک کند.

ضمنا شرکت اپتیک پرداز با توجه به استفاده از متخصصین فوتونیک و لیزر با دانش فنی ساخت و تعمیر دستگاه های لیزری امکان گارانتی و سرویس دهی بهتری نسبت به شرکت های رقیب فراهم کرده است. همچنین شرکت اپتیک پرداز تنها شرکت دارای نمایندگی رسمی شرکت GW چین می باشد که اقدام به واردات انواع سورس های لیزر GW نموده است و شما برای خرید این محصولات می توانید به سایت شرکت اپتیک پرداز مراجعه نمائید. در ادامه به معرفی کلی شرکت GW می پردازیم.

شرکت GW

شرکت GW در سال ۲۰۱۴ در آمریکا به ثبت رسید و یک سال پس از آن در سال ۲۰۱۵ در شانگهای چین به ثبت رسید. در سال ۲۰۱۷ موفق شد که اولین لیزر ۳ کیلووات خود را به کیفیت پرتو بهینه و تک مدی روانه بازار کند. در ادامه تلاش های گروه محققین R&D ، شرکت، تحقیقات خود را بر روی گسترش دامنه عملکرد لیزر های فیبری با تنها یک کاواک تشدیدگر کامل کرد و موفق به ساخت لیزر های ۵ کیلووات تک مدی با یک کاواک تشدید شد.

این شرکت همچنین در زمینه تولید مدل های سورس لیزر GW با توان های ۲۰ و ۵۰ کیلووات بسیار پیشرفت سریعی داشته است و موفق به ساخت سورس های بسیار پرتوان چند مدی شده است.

سورس لیزر GW

این شرکت ،سورس لیزرGW خود را در سری های P, S, A, Q, Blade , 5M ارائه می­ دهد. سورس های GW با تکنولوژی پمپ 976nm بر روی طیف جذبی فیبر های فعال ایتربیوم بازدهی الکترو-اپتیکی خوبی در خروجی فراهم می­سازد که کیفیت باریکه نهایی آن ، مناسب برای برش و حکاکی و پرداخت سطح فلزات مختلف می­ باشد. مدل های A این شرکت همچنین با خنک سازی بدون آب و با استفاده از هوا توانسته است به پایداری دمایی خوبی بدون نیاز به گردش آب در سیستم لیزر فیبری های با توان ۱ کیلووات و ۱.۵ کیلووات دست پیدا کند.

مدل های P این شرکت با بهره گیری از سیستم خنک سازی و طراحی پیچه جدید  اثرات گرمایی را به شدت کاهش داده است.  مدل های 4S برای استفاده در صنعت در جاهایی که فضای اشغالی مد نظر است مناسب است زیرا این دسته از سورس های GW طراحی بسیار فشرده ای دارند و کوچک و کم حجم هستند. مدل های 4P این کمپانی در رژیم پالسی کار کرده و دارای توان میانگین ۲۰۰ وات ۵۰۰ وات و ۱۰۰۰ وات می­باشند. همچنین مدل های 5Q در رژیم شبه پالسی عمل می ­کنند و دارای کاربرد های خاص خود هستند.

مقاله فوق در واحد تحقیق و توسعه شرکت اپتیک پرداز تهیه و تنظیم گردیده است . استفاده از مقاله فوق با ذکر نام بلامانع می باشد.

mesmaeili
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *